Pracownik Biura Obsługi Klienta

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • Pełna obsługa klienta, w tym fakturowanie, nadzór dokumentów i płatności.
  • Wsparcie dla działu sprzedaży, w tym kontakt telefoniczny i e-mailowy.
  • Archiwizacja dokumentów.
  • Monitorowanie wpłat i zarządzanie należnościami.
  • Dodatkowe zadania administracyjne.
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Zaawansowana znajomość MS Office i programów księgowych.
  • Umiejętność zarządzania czasem i pracy w zespole.
  • Dokładność i solidność.
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Motywacja i zaangażowanie w realizację celów.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę.
  • Praca w godzinach 8.00 -16.00.
  • Wdrożenie do pracy.