Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Lisi Ogon, ul. Pocztowa 12

Miejsce wykonywania pracy: województwo kujawsko-pomorskie

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, praca od poniedziałku do piątku

Twoje zadania:
  • pozyskiwanie klientów umownych w obszarze produktów logistycznych oraz nawiązywanie z nimi relacji handlowych,
  • realizacja nałożonych planów sprzedaży,
  • przygotowywanie ofert handlowych i cenowych zgodnie z obowiązującymi regulacjami,
  • monitorowanie realizacji umów z klientami umownymi w obszarze produktów logistycznych,
  • zarządzanie relacjami z klientami umownymi w obszarze produktów logistycznych w tym bieżąca identyfikacja potrzeb klientów i obsługa posprzedażowa,
  • bieżące monitorowanie rynku i konkurencji w obszarze sprzedaży produktów logistycznych dla klientów umownych.
Dołącz do nas, jeśli:
  • masz wykształcenie średnie (mile widziane wyższe),
  • masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i budowaniu relacji z klientami,
  • posługujesz się pakietem MS Office na poziomie dobrym,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowa/-y do wyjazdów służbowych,
  • posiadasz wysoką orientację biznesową oraz orientację na klienta,
  • potrafisz rozwiązywać problemy, dążysz do rezultatów, dobrze organizujesz swój czas pracy,
  • jesteś osobą komunikatywną, samodzielną oraz lubisz pracować w zespole.
Mile widziane:
  • znajomość branży logistycznej.
Zainteresowała Cię oferta?

Nie musisz wysyłać do nas listu, wystarczy kliknąć Aplikuj!