Specjalista ds. obsługi pacjenta

Troszczymy się o słuch już od ponad 30 lat – do niedawna jako ACS Słuchmed,
obecnie jako część międzynarodowej grupy Audika

Oferujemy pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Miejscem pracy będzie jeden z oddziałów w Warszawie (w miarę możliwości lokalizacja dopasowana do miejsca zamieszkania kandydatki/kandydata) - praca polega na zdalnym (telefonicznym/mailowym) wsparciu pobliskich Oddziałów w zakresie obsługi Pacjentów.

Twoje obowiązki:
  • telefoniczna obsługa Pacjentów – umawianie wizyt
  • udzielanie informacji o świadczonych usługach
  • zdalna obsługa administracyjna oddziału: m.in. obsługiwanie poczty przychodzącej i wychodzącej
  • obsługa programów sprzedażowych i kalendarza wizyt
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie (min. 1 rok) w telefonicznej obsłudze klienta/pacjenta
  • wykształcenie wyższe lub policealne (mile widziane kierunki medyczne)
  • sprawna obsługa komputera
  • doskonała organizacja czasu pracy
  • dokładność i sumienność
Nasze benefity:
  • Umowa o pracę
  • Portal pracownika
  • Karta sportowa
  • Szkolenie wstępne
  • Pakiet medyczny
  • Świetna atmosfera
  • Jasna ścieżka kariery
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Praca blisko Ciebie
  • Dofinansowanie do szkieł korekcyjnych