Specjalista ds. sprzedaży

Ogłoszenie numer: 7043484, z dnia 2022-06-06

Vreespol to wiarygodny partner biznesowy dla przedsiębiorstw z branży rolnej. Jesteśmy na rynku od 1994 roku, działając w zakresie rolnictwa oraz pośrednictwa pracy. Rekrutujemy i zatrudniamy pracowników do gospodarstw rolnych i udojowych, magazynów czy firm z branży tekstylnej. Naszym kontrahentom oferujemy również kompleksowe usługi z zakresu księgowości i transportu.

Poszukujemy

Miejsce pracy: Trzcińsko-Zdrój

Opis stanowiska

Vreespol jest prężnie rozwijającą się firmą, działającą w sektorach pośrednictwa pracy, rolnictwa, księgowości i transportu.  Do naszej siedziby poszukujemy nowego pracownika do działu sprzedaży. Osoba zatrudniona na tej pozycji będzie odpowiedzialna za rozwój bazy klientów w istniejących i nowych segmentach rynku w Niemczech, wykorzystując do tego nasze kanały marketingowe oraz własne, wypracowane przez siebie metody dotarcia.

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • min. 7-letnie doświadczenie w sprzedaży,
  • silne umiejętności negocjacyjne,
  • umiejętność identyfikacji możliwości biznesowych oraz budowania silnych relacji z klientami,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do podróży,
  • biegła znajomość języka polskiego,
  • znajomość języka niemieckiego - min. B2 w mowie i piśmie,
  • doświadczenie w pracy z systemami CRM, Salesforce.

Oferujemy

  • wynagrodzenie: 14.000 zł/mc + prowizja
  • możliwości rozwoju i wdrażania własnych pomysłów,
  • samochód firmowy,
  • służbowy laptop i smartfon.