Specjalista działu handlowego i e-commerce

Ogłoszenie numer: 6916176, z dnia 2022-05-11

Miejsce pracy: Radom, ul. Zielińskiego 3

Opis stanowiska

  • Obsługa stałych klientów oraz pozyskiwanie nowych
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych
  • Analiza, przetwarzanie raportów i rozliczenia w Excel
  • Współpraca z innymi działami: produkcja, kolekcja, przedstawiciele handlowi
  • Udział w oficjalnych spotkaniach oraz imprezach handlowych
  • Zarządzanie działaniami promocyjnymi i nadzór nad social media
  • Współtworzenie strategii marketingowych
  • Obsługa e-sklepu

Wymagania

  • Umiejętność budowania i utrzymywania właściwych relacji z klientami
  • Skuteczność w działaniach handlowych
  • Dobra znajomość Excela (WARUNEK KONIECZNY)
  • Entuzjazm, operatywność oraz uczciwość
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w działaniu
  • Kreatywność
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej (dodatkowy atut)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy