Handlowiec- pomoc magazynowa-staż

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach
Miejsce pracy: Większyce
Numer: StPr/24/0215
OBOWIĄZKI:
- Współpraca z opiekunem stażu w zakresie realizacji stażu.- Poznanie instrukcji obiegu dokumentów obowiązujących w handlu, gospodarce magazynowej i w administracji.- Pisanie na komputerze, sporządzanie różnego rodzaju tabel i wykresów komputerowo.- Zapoznawanie się z asortymentem towarowym oferowanym przez pracodawcę.- Sprawdzanie, przyjmowanie dostaw towarów oraz układanie przyjetego towaru na półki.- Sporządzanie zamówień, ofert handlowych i zapytań ofertowych.- Zachowanie w tajemnicy wszelkich spraw dotyczących prowadzonej działalności i dokumentacji Spółki.- Obsługa klientów, zakładanie kartotek klientów i wystawianie faktur.- Prowadzenie rozmów telefonicznych dot. ofert handlowych.- Uczestnictwo w inwentaryzacjach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: biegła znajomość obsługi komputera
Uprawnienia: umiejętność prezentowania produktów
Uprawnienia: biegła znajomość MS Office
Uprawnienia: lojalność wobec pracodawcy
Uprawnienia: dynamika w działaniu
Uprawnienia: umiejętność nawiązywania kontaktów z klientem
Uprawnienia: samodzielność
Uprawnienia: zdyscyplinowanie
Uprawnienia: osoba niepaląca papierosów
Uprawnienia: uczciwość

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Większyce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach