Kierownik ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Opis stanowiska:
  • Planowanie i realizacja strategii sprzedaży
  • Zarządzanie oraz motywowanie zespołu sprzedaży
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Podtrzymywanie stosunków z ważnymi klientami i poszerzanie bazy nowych
  • Monitorowanie i raportowanie wyników sprzedaży do Dyrektora Sprzedaży
  • Wdrażanie działań poprawiających satysfakcję klientów i zwiększających sprzedaż
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży lub w kierowaniu zespołem sprzedaży
  • Wykształcenie wyższe
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Pro-aktywne podejście do realizacji celów i rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość narzędzi CRM i MS Office
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej firmie
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop
  • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • Pracę w przyjaznym i doświadczonym zespole