Młodszy specjalista działu handlowego

Bell Polska Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego szwajcarskiego przedsiębiorstwa Bell Food Group, która to jest jedną z największych firm zajmujących się produkcją i dystrybucją wędlin w Europie.
Obecnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:
Miejsce pracy: Sopot
Zakres obowiązków:
  • rozwijanie współpracy z obecnymi partnerami zagranicznymi,
  • wsparcie w poszukiwaniu nowych partnerów handlowych na rynkach zagranicznych oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji,
  • tworzenie ofert handlowych,
  • przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych w Excel,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy.
Nasze wymagania:
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiającą codzienną komunikację e-mailową i telefoniczną,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności programu Excel,
  • komunikatywność i odpowiedzialność,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętności analityczne.
Mile widziane:
  • osoby w trakcie IV lub V roku studiów,
  • znajomość języka niemieckiego.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę lub umowy zlecenie,
  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobycia doświadczenia, łącząc pracę z nauką,
  • wdrożenie i pomoc w adaptacji,
  • dobrą atmosferę w zgranym zespole.

Informujemy, że Administratorem danych jest Bell Polska Spółka z o.o. z siedzibą w Niepołomicach, przy ul. Mokrej 11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.