Przedstawiciel Handlowy RPU

Czy wiesz, że Inter Cars to obecnie lider w branży na rynku Europy Środkowo - Wschodniej? Dostarczamy części do samochodów osobowych, ciężarowych, dostawczych, a także do łodzi i motocykli. Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat? Wejdź na stronę www.intercars.eu

Obecnie do Filii Inter Cars w Mińsku Mazowieckim poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Handlowego (Rynek Pojazdów Użytkowych)
Miejsce pracy: mazowieckie / Mińsk Mazowiecki

Zadania, które dla Ciebie mamy:

  • Aktywne poszukiwanie nowych Klientów i budowanie własnej bazy
  • Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży części i akcesoriów do pojazdów
  • Budowanie relacji z Klientami opartych o partnerską współpracę
  • Raportowanie pracy w CRM i przygotowywanie ofert handlowych
  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Oczekiwania od kandydatów:

  • Znajomość budowy pojazdów ciężarowych lub osobowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Sprawne poruszanie się po środowisku MS Office
  • Optymistyczne nastawienie do świata i ludzi

W zamian oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia z możliwością nawiązania stałej współpracy
  • Dodatkową premię do podstawowego wynagrodzenia, która jest uzależniona od wyników
  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy
  • Bogaty pakiet szkoleń specjalistycznych, językowych, które są indywidualnie dobrane do Twoich potrzeb
  • Swobodę działania: lubimy kreatywne i skuteczne w działaniu osoby
  • Niezbędne narzędzia do pracy: laptop i telefon