Specjalista ds. e-commerce

Ogłoszenie numer: 8883643, z dnia 2024-04-16

Jesteśmy producentem frontów, mebli oraz domków modułowych. W związku z ekspansją swojej działalności na rynek skandynawski poszukujemy osoby, która zaopiekuje się naszą sprzedażą oraz procesem składania zamówień u stałych dostawców na terenie Polski. Przygotujemy i wdrożymy ze skandynawską starannością.

Producent frontów, mebli biurowych oraz domków modułowych poszukuje energicznej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wola Mrokowska, przy trasie Tarczyn – Warszawa

Opis stanowiska

  • budowanie efektywnej sprzedaży internetowej,
  • wprowadzanie nowych produktów do e-sklepu,
  • tworzenie contentu do social media zgodnie z kalendarzem publikacji: przygotowanie siatki postów oraz treści na Instagram, LinkedIn, Google, tworzenie InstaStory, przygotowanie postów na FB, publikacja treści na YT,
  • kontakt z klientami - telefoniczny oraz przez e-mail w j. polskim,
  • przyjmowanie i realizacja zamówień,
  • nadzór nad przygotowanie zamówionych produktów do wysyłki,
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie dbałości o efektywność procesu zakupów oraz sprzedaży,
  • budowanie efektywnych relacji biznesowych z dostawcami,
  • negocjowanie cen towarów,
  • składanie i nadzorowanie zamówień u dostawców.

Wymagania

  • sumienności i odpowiedzialności,
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • energii, pasji, zaangażowania, samodzielności,
  • głowy pełnej pomysłów oraz oka do detali.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat,
  • wynagrodzenie adekwatne do roli pełnionej w firmie,
  • ciekawą pracę z wieloma twórczymi wyzwaniami,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • szeroki zakres swobody działania,
  • przyjazną atmosferę pracy.