Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta

Firma Dobre Biuro poszukuje obecnie osób na stanowisko:
PRACA ZDALNA
Co oferujemy:
  • Rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającym się Start-UPie
  • Pracę zdalną, elastyczne godziny, które dopasujesz do swojego życia
  •  Pakiet szkoleń przygotowujących do pracy
  •  Możliwość osiągnięcia wynagrodzenia do 30 000 PLN miesięcznie, dzięki systemowi prowizyjnemu
  • Bezpośredni kontakt z przełożonym, brak skomplikowanej hierarchii
  • Stałe wsparcie i możliwość dalszego doskonalenia swoich umiejętności
Zakres obowiązków:
  • Profesjonalna obsługa klienta
  • Efektywna sprzedaż i realizacja indywidualnego planu
  • Utrzymanie wysokich standardów pracy zgodnie z przyjętą strategią firmy
U kandydatów wymagamy:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej/obsłudze klienta lub udokumentowane wysokie wyniki sprzedażowe
  • Dyspozycyjność w zakresie 20-40 godzin tygodniowo
  • Samodyscyplinę, kulturę osobistą, zaangażowanie i umiejętność motywowania się
  • Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność
  • Biegłą znajomość języka polskiego
  • Mile widziana własna działalność gospodarcza