Specjalista / Specjalistka ds. przetargów

Miejsce pracy: Orle, k. Wejherowa
Poszukujemy kandydata / kandydatki do pracy na stanowisku ds. zamówień publicznych, ofertowania i przetargów.

Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za przygotowanie ofert, wycen i kosztorysów. Koordynuje proces ofertowy i przetargowy, monitoruje rezultaty postępowań przetargowych oraz zajmuje się obsługą klientów przetargowych.

Zadania:
  • monitorowanie ogłoszeń;
  • sporządzanie kalkulacji, wycen i przygotowanie ofert przetargowych;
  • samodzielne kierowanie procesem przygotowywania ofert zgodnie z wymaganiami klienta;
  • utrzymanie relacji z klientem przetargowym;
  • analiza rynku;
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie przygotowania ofert;
  • zapewnienie właściwej ewidencji i archiwizacji dokumentacji przetargowej;
  • samodzielne prowadzenie procesu sprzedaży włącznie z przygotowaniem oferty i finalizacją transakcji.
Wymagania:
  • znajomość Prawa Zamówień Publicznych i innych aktów prawnych wymaganych do poprawnego przygotowania ofert przetargowych;
  • dobra organizacja pracy;
  • wykształcenie średnie (min. maturalne) lub wyższe (mile widziane techniczne, ekonomiczne lub pokrewne);
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w zakresie obsługi klienta, wsparcie sprzedaży;
  • biegła znajomość narzędzi MS Office (Excel, World);
  • umiejętność rozwiązywania problemów, zdolności analityczne, umiejętność logicznego myślenia oraz wyciągania wniosków z analiz;
  • skrupulatność, rzetelność, terminowość;
  • zdolności negocjacyjne i wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju zawodowego.