Specjalista / Specjalistka ds. Sprzedaży Samochodów

Dla autoryzowanego dealera samochodów poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Twój zakres obowiązków
  • Obsługa klientów salonu sprzedaży samochodów nowych lub używanych (osobowych lub dostawczych - w zależności od preferencji i predyspozycji).
  • Aktywne działania (również rozmowy telefoniczne) w kierunku pozyskania nowych klientów.
  • Promocja pojazdów.
  • Prowadzenie pełnego procesu sprzedażowego zgodnie z wyznaczonymi standardami obsługi klienta.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych.
  • Raportowanie działań handlowych i prowadzenie dokumentacji sprzedażowej.
Wymagania pracodawcy
  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowisku handlowym (w sprzedaży bezpośredniej lub telefonicznej) - mile widziane w motoryzacji.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne.
  • Wysoka kulturą osobistą i dbałość o stanowisko pracy.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Nastawienie na cel i zamiłowanie do samodzielności.
  • Prawo jazdy kat. B.
Pracodawca oferuje
  • Możliwość pracy u wielokrotnie nagradzanego dealera samochodów.
  • Ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego w ramach struktur firmy.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
  • Ubezpieczenie grupowe.
  • Wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników (pensja podstawowa + prowizja od sprzedaży).
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.