Czy specjalista sprzedaży może otrzymać kredyt hipoteczny w dobie pandemii koronawirusa?

Wiele firm czuje się niepewnie w dobie pandemii koronawirusa. Szefowie doskonale wiedzą o tym, że część przedsiębiorstw musiała zamknąć działalności. A jak sytuacja wygląda w handlu i sprzedaży? Czy specjaliści do spraw sprzedaży mogą czuć się na tyle pewnie, aby ubiegać się o kredyt hipoteczny?

W dzisiejszych czasach wzięcie kredytu hipotecznego nie jest niczym dziwnym. Coraz więcej osób decyduje się na tę możliwość i tym samym zyskuje mieszkanie, czy też dom. Nie muszą tracić swoich pieniędzy na wynajem, za to stawiają na comiesięczne spłacanie ich własności. Czy dziś, w dobie pandemii koronawirusa, specjaliści do spraw sprzedaży mogą liczyć na uzyskanie pozytywnej decyzji z banku? Sprawdzamy.

Czy specjalista do spraw sprzedaży może liczyć na kredyt hipoteczny?

Okazuje się, że wszystko zależy od umowy, jaką ten posiada. Jeżeli jest to umowa o pracę na czas nieokreślony, a ponadto sprzedawca zarabia odpowiednią sumę i posiada zdolność kredytową – bank nie będzie widział żadnych przeciwwskazań do tego, aby udzielić mu kredytu hipotecznego. Oczywiście nie powinien on posiadać długów, ani innych zobowiązań finansowych, które zdecydowanie mogłyby wykluczyć go z otrzymania pozytywnej decyzji w sprawie kredytu hipotecznego.

Zostaw komentarz