Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Producent i właściciel marki Colorissimo -> https://lavagroup.pl/ zajmuje się produkcją oryginalnych i wyjątkowych produktów przeznaczonych dla firm.

Większość sprzedaży Lava Group realizuję na rynkach zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do działu sprzedaży na rynkach eksportowych i w Polsce.

Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów, Blisko "METRO STOKŁOSY"
Zadania:
  • Obsługa zamówień i przygotowywanie ofert handlowych
  • Współpraca z partnerami zagranicznymi
  • Budowanie baz i ich weryfikacja
  • Aktywne pozyskiwanie klientów B2B
  • Realizacja planów sprzedażowych
Wymagania:
  • Znajomość pakietu Office
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego - minimum B2
  • Chęci do rozwoju swojej kariery w sprzedaży na rynkach międzynarodowych
  • Zaangażowania w wykonywanych zadaniach
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum rok.
Oferujemy:
  • Gwarancję pracy w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika
  • Umowa o prace
  • Standardowe godziny pracy 8:30-16:30
  • Od poniedziałku do czwartku pracujemy 30 minut dłużej, aby w piątek móc skończyć 2 godziny wcześnie
  • Premie kwartalne
  • Program rabatowy na nasze produkty dla pracowników
  • Wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Wygodna lokalizacja biura – obok stacji METRO STOKŁOSY