CV

Twoje CV wiele o Tobie mówi

Chcesz zdobyć nowe miejsce pracy i tworzysz swoje dokumenty aplikacyjne? W takim razie przede wszystkim skup się na swoim życiorysie, który bardzo wiele o Tobie mówi!

Chcesz zostać specjalistą sprzedaży i zależy Ci na tym, aby stworzyć jak najlepsze CV, które spełni oczekiwania rekruterów? W takim razie postaw na pełne zaangażowanie! Twój życiorys przede wszystkim musi być odpowiedzią na dane ogłoszenie, zatem powinien być dopasowany do konkretnej oferty pracy.

Doświadczenie to podstawa

W życiorysie nie może zabraknąć kolumny, w której napiszesz o swoim doświadczeniu. Nie musisz tutaj umieszczać praktyk, które odbyłeś dziesięć lat temu. Skup się na aktualnych, a przede wszystkim na znaczących wiele dla rekrutera informacjach. Ponadto w CV nie powinno zabraknąć również miejsca na inne istotne kwestie, takie jak Twoje umiejętności, ukończone kursy i szkolenia, a także sukcesy.

Możesz wypisać również projekty, które realizowałeś w poprzedniej firmie, a które okazały się ogromnym sukcesem! To wszystko sprawi, że poprzesz swoje umiejętności również praktycznymi informacjami. Do CV możesz dołączyć również list motywacyjny, który będzie uzupełnieniem tego dokumentu. To na pewno będzie sygnał dla rekrutera, że zależy Ci na tym konkretnym stanowisku. Wykorzystaj to.

1 Comment

Leave a comment